fbpx -
Drodzy! W terminie 3-13 lipca HatHat włącza tryb wakacyjny. Zamówienia złożone od czwartku będą wysyłane od 15 lipca. Wtedy również zostanie uzupełniona oferta kapeluszy letnich i bestsellerowych modeli. Z ciepłymi pozdrowieniami, Wasze kapelusze HatHat.

Prezent praktycznie piękny

Nadszedł ten moment w roku, kiedy zaczynamy myśleć o prezentach. Przychodzimy Wam z rozwiązaniem i inspirujemy zdjęciami, które sprawią, że znajdziecie pomysły! Wiemy, co lubią nasze klientki i jesteśmy pewni, że pudełeczko HatHat z pięknym nakryciem głowy wewnątrz będzie idealnym rozwiązaniem <3

Wybierając coś z naszej oferty weź pod uwagę trzy opcje:

1. Ultramodny kaszkiet

Prosty beret z typową antenką i daszkiem to prawdziwy HIT ostatnich tygodni! Pokochały go gwiazdy, celebrytki, blogerki i wszystkie Panie odwiedzające nasza pracownię. Jeśli ten argument nie jest przekonywujący, dodamy jeszcze informację, że produkt kosztuje mniej niż 90 zł i jest w rozmiarze uniwersalnym 🙂

2. Przesłodka czapka

Każdy potrzebuje czapki! Wszyscy czasami mamy ochotę naciągnąć ją na uszy – szczególnie kiedy nadchodzi zima i mrozy. Czapy z pomponem od HatHat są ręcznie wydziergane na drutach przez „naszą babcię” i teraz kosztują 90 zł zamiast 120 zł.

3. VOUCHER

Bon podarunkowy to zawsze trafiony pomysł – bez skuchy i bez stresu 🙂 Ładnie zapakowany w estetyczne pudełko firmowe, da możliwość dowolnego wyboru produktu z naszej oferty.

Wybierz prezent praktycznie piękny i ciesz się MAGIĄ ŚWIĄT <3

Share this Post!

About the Author : HatHat

0 Komentarzy