fbpx -

Dostawa

Towary dostępne w sklepie internetowym wysyłane są za pośrednictwem Firmy Kurierskiej „DHL”.

Zamówienie realizujemy od 24 h do 7 dni roboczych od chwili zaksięgowania wpłaty.

Standardowo czas dostawy to około 24h (Kurier), jednak może się on wydłużyć z przyczyn nie leżących po stronie sklepu, za co nie ponosi on odpowiedzialności.
Do zamówień dołączany jest parago oraz formularz zwrotu towaru.
W przypadku płatności ZA POBRANIEM należność za zamówiony towar jest pobierana przez kuriera, w chwili odbierania przesyłki.
W trakcie odbioru przesyłki kupujący ma prawo, po podpisaniu listu przewozowego i uregulowaniu należności (w przypadku pobrania), w obecności kuriera, sprawdzić stan techniczny oraz zawartość przesyłki. Należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie uszkodzenia opakowania, taśm zabezpieczających. W przypadku stwierdzenia niezgodności dostawy z zamówieniem lub uszkodzenia przesyłki należy w obecności kuriera spisać odpowiedni protokół i przesłać do Sprzedającego. W innym przypadku reklamacji nie uwzględnia się.

Towar dostarczany jest na terenie Polski, za pośrednictwem  Firmy Kurierskiej „DHL”

Koszty przesyłki wynoszą:

Kurier – 13 PLN (z VAT)

Kurier za pobraniem – 20 PLN (z VAT)

Istnieje również możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru. Punkt odbioru to showroom HatHat przy ul. Dąbrowskiego 7/11 w Warszawie. W ciągu 7 dni od zaksięgowania wpłaty wysłana zostanie wiadomość e-mail, że Państwa towar jest do odebrania. Paczka zostanie wydana po podaniu numeru zamówienia i nazwiska osoby zamawiającej.

Przy zamówieniach od 300 zł – wysyłka GRATIS