fbpx -

Projektant

HatHat to założona przez Katarzynę Mistewicz (pochodzącą z Białobrzegów mamę dwóch córeczek, dziennikarkę i aktorkę reklamową, pasjonatkę fotografii, podróży i trendów) marka oferująca kapelusze. Pierwsze modele pojawiły się na rynku w 2011 roku, kiedy zaczął działać e-sklep www.hathat.pl

Nakrycia głowy wykonywane w Polsce. Cechują się świetną jakością i naturalnymi surowcami. Wyróżnikiem produktów HatHat jest odpowiednie sztywnienie kapeluszy, które pozwala na zachowanie formy oraz modelowanie ronda, oraz jakość i oryginalność ręcznego zdobienia.

Marka HatHat to odpowiedź na potrzebę osób podążających za modą. Każdego roku przygotowywane są kolekcje jesienna i wiosenno-letnia, które są zgodne ze światowymi trendami.

Kapelusze HatHat są noszone przez polskie gwiazdy sceny muzycznej – Margaret, Zespół Pectus, Michała Szpaka, dziennikarki – Annę Puślecką, Ewę Wojciechowską, stylistki – Zosię Ślotałę, blogerów – Charlize Mystery, Rebelfashionstyle, Fashinable Innovations, Olivka Blog i wiele innych osób.

Produkty regularnie pojawiają się w polskich magazynach (Harper’s Bazaar, Avanti, Joy, Hot itp.) i modowych programach telewizyjnych (DDTVN, „Sablewskiej Sposób na modę”, „Pytanie na śniadanie”).

Kapelusze produkcji HatHat wielokrotnie pojawiały się w kolekcjach innych, znanych polskich marek z branży odzieżowej.

kapelusz panama oryginal biel 2

HatHat'ownia

W czerwcu 2014 roku został otwarty w Warszawie showroom marki HatHat’ownia, który mieści się w klimatycznej kamienicy na starym Mokotowie.

Zapraszamy na zakupy!

SHOWROOM HatHat

ul. Jarosława Dąbrowskiego 7 m. 11

Warszawa – Mokotów

tel. +48 512025166

Czynne:

poniedziałek: 12.00 – 18.00

wtorek: 12.00 – 18.00

środa: 12.00 – 18.00

czwartek: 12.00 – 18.00

 

Przystanek tramwajowy Morskie Oko. Parkowanie na ulicy. Możliwość płatności kartą.

atelier kapelusze hathat wnętrze 2