fbpx -

Czapka z wełny merynosów – najcieplejszej na świecie!

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą propozycją marki HatHat <3

W najszej pracy zawsze dbamy o najwyższą jakość produktów. Wybieramy szlachetne materiały, aby nakrycia głowy HatHat wyróżniały się doskonałością produktu, wyglądały pięknie i przede wszystkim służyły na dłużej niż jeden sezon.

W tegorocznej kolekcji  czapek zimowych zastosowaliśmy wełnę merynosów

Merynosy są jednym z największych i najstarszych na świecie gatunków owiec. Hodowcy uważają, że każdy osobnik posiada swój własny wyjątkowy charakter .

Warunki, w których żyją są wręcz ekstramalne. Niczym nie przypominają warunków nizinnych. Alpy nowozelandzkie potrafią dać w kość – na to merynosy są przygotowane żyjąc w warunkach, w których zwykła owca nie przetrwa.

Czapka z wełny merynosów która łączy w sobie najlepsze cechy  tradycyjnej wełny i syntetyków. Tradycyjna wełna powoduje swędzenie noszenie jej powoduje, że grube włókna drażnią skórę. Ale włóczka wełny merino, którą wykorzytaliśmy do ręcznej produkcji czapek są tak miękkie i deliaktne , że nie podrażniają mieszków włosowych  więc nie ma uczucia swędzenie lub mrowienia.

ROZMIAR uniwersalny. Pasuje na głowę dziecka około 8 lat oraz na dorosłą głowę o obwodzie 57 cm.

Polecamy zestawy składające się z czapki komina i rękawiczek. Dostępne kolory: ecru, szarość, szarość z ecru oraz róż z ecru.

 

 

Wykonano ręcznie. Prać ręcznie w niskiej temperaturze. Przed pozostawieniem do wyschnięcia, odsączyć. 

 

*** Całą ofertę czapek i zestawów znajdziesz tu: https://hathat.pl/kategoria/czapki/

Share this Post!

About the Author : HatHat

0 Komentarzy