Kapeluszowa Krysia

kapelusz hathat sesja

„Burleska” – musical z Cher i Christiną Aguilerą stał się dziś inspiracją do wpisu na blogu. A czego będzie on dotyczył? Kapeluszy oczywiście! Będziemy sobie oglądać i komentować kape-look’i Aguilery, bo to ona jest najczęściej pokazywaną w naszej facebook’owej  galerii „gwiazdą w kapeluszu”.

 

Posiadająca przepiękny głos Christina, znana jest ostatnio bardziej ze skandali obyczajowych oraz ciągłego tycia i gubienia kilogramów, na zmianę. Jednej rzeczy nie można jej jednak odmówić – nadal ma twarz dziecka 🙂 Osobiście uwielbiam ją za jedną rzecz – zawsze można na nią liczyć w kwestii kapeluszy. Codzienny przegląd internetu dostarcza nowe zdjęcia Krysi – jak nie w meloniku na scenie, to w panamie na kawie 🙂

Styl artystki nie da się jednoznacznie wpisać w żaden kanon modowy. Aguilera nosi sportowe t-shirty do legginsów i szpilek Louboutina. Kapelusze jakie wybiera na co dzień mają zawsze małe rondo i stonowane kolory, bez zdobień. Latem chętnie nosi nakrycia ze słomki, w stylu Mike HatHat. Bujne długie włosy Christiny są zwykle rozpuszczone, lub po prostu nisko związane gumką.

W ostatnim czasie wokalistka wystąpiła gościnnie w singlu grupy Maroon 5, pt. ‚Moves Like Jagger’. Solista zespołu, Adam Levine i Christina zasiadali razem w jury programu ‚The Voice’. Tu właśnie narodził się pomysł wspólnego nagrania piosenki. Jako miłośnicy kapeluszy składamy ukłony w stronę artystów, za ten pogodny kawałek, ale również w stronę reżysera klipu. Pojawiło się w nim tyle hatów (łącznie z pięknym a’la nasza BB na głowie Aguilery), że aż ciężko zliczyć 🙂 Najważniejsze, że miło się patrzy… i słucha! Enjoy!

Share this Post!

About the Author : HatHat

0 Comment